Haber

Pele’nin eski sevgilisi aşklarını anlattı: Saatlerce sevişiyorduk

futbol efsanesi Pele ‘nin eski sevgilisi, fotoğrafçı ve yazar Selma Fonseca, Pele ile olan aşk hikayesini anlattı. Fonseca, 82 yaşında hayatını kaybeden Pele’ye hamile olduğunu, evlenmek isteseler de istemeseler de tüm bağlantılarını anlattı.

23 YAŞINDA PELE İLE TANIŞIN

Fonseca, Pele ile 1990’larda, henüz 23 yaşındayken, yasadışı göçmen olarak yaşadığı New York’ta en yakın arkadaşı olarak çalışırken tanıştığını söyledi. Daily Star’ın haberine göre; Fonseca, Pele’nin Brezilya’da yaşarken arkadaşıyla lüks dairesinde kalmalarına izin verdiğini ancak Pele’nin yatak odasından uzak durmalarını istediğini belirtti.

“SAATLERCE GÖRÜŞME YAPTIK”

Efsane futbolcuyu tanrı gibi gördüğünü dile getiren Fonseca, “Apartmana geldiğimizde beni doğruca daha önce yasak olan yatak odasına götürdü ve sonunda içeride ne olduğunu görebildim. Bir su yatağı vardı. Ortada yükseltilmiş bir platform ve ona ulaşmak için dört basamak çıkmam gerekti. Saatlerce seviştik. “Uyuya kaldığımı bile hatırlamıyorum. Her şey rüya gibiydi” diyen Fonseca, Pele’nin kendisiyle evlenmek istediğini ancak ırkçı bir tepkiden korktuğunu söyledi.

PELE’DEN ENDİŞE

Pele ile cinsel ilişkiye girdikten sonra 6 aylık hamile olduğunu ancak düşük yaptığını belirten Fonseca, Pele’nin hamileliği boyunca çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

ÖLÜM HABERİNİ ALDIKTAN SONRA YOK OLDU

Fonseca, ABD’de başka biriyle evlenip yeşil kart aldıktan sonra Pele ile yeniden görüştüğünü ancak bu görüşmenin daha sonra engellendiğini iddia etti. Pele’yi sevgilisi olduğu dönemde kibar ve cömert biri olarak tanımlayan Fonseca, Pele’nin ölüm haberini alınca yıkıldığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu